Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Поради страв од пресрет со тутунарите на влез во Прилеп, долетаа со хеликоптер

  Додека народот ги крши своите возила и гине по регионалниот пат, кој пред неколку години требаше да биде нов автопат, Заев и Венко летаат...

  (Видео) Апасиев до Заев: Знам дека сте поодмаздољубив и од Груевски

  „Премиере, јас ја познавам вашата одмаздољубива нарав, знам дека сте поодмаздољубив и од Груевски, повелете одземете ми го имуниетот, гонете ме кривично за „Ќе...

  Грчкиот и македонскиот народ ги обединува заедничката историска борба против фашизмот и империјализмот на Балканот

  Анализа на т.н. Преспански договор и неговите национални, геополитички и финанскии импликации во регионот изготвена од Ксоплидис Панајоти член на Централен Комитет и Сектор...

  Последни објави