Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Заевизмот мора да падне – Овде и сега!

    Официјален партиски став на Левица пред вториот круг на изборите Партиското раководство на Левица, ценејќи го антивладиното и проопозициско расположение на членството, поддржувачите и симпатизерите,...

    Последни објави