Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Амандаманите на Алијанса се технички 10 пати понеуредни од нашите, а пола година го блокираат Собранието

    Изјава на пратеникот и лидер на Левица, Димитар Апасиев, по денешната прекината седница на Комисијата за политички прашања, на која пратениците на Левица поднесоа...

    Последни објави