Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Апасиев до Заев: Прашавте од што се плашиме?

  Одговор на пратеникот Димитар Апасиев до премиерот Зоран Заев „Прашавте од што се плашиме? Се плашиме од процесот на ДЕМАКЕДОНИЗАЦИЈА кој што ќе го спроведете....

  (Видео) Апасиев до Заев: Знам дека сте поодмаздољубив и од Груевски

  „Премиере, јас ја познавам вашата одмаздољубива нарав, знам дека сте поодмаздољубив и од Груевски, повелете одземете ми го имуниетот, гонете ме кривично за „Ќе...

  (Видео) Апасиев до Заев: Дали имате нијет да го прекинете пописот и да донесете регулирани цени во приватното здравство?

  На денешната седница за пратенички прашања, пратеникот и претседател на Левица, Димитар Апасиев, упати две прашања до премиерот Заев. Првото прашање гласи:   „Не ли...

  Последни објави