(Видео) Димитар Апасиев во отворен разговор со доктор Горан Трајковски

Апасиев инстаграм

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Претседателот на Левица и пратеникот, Димитар Апасиев, во отворен разговор со доктор Горан Трајковски(@doktor.goran) во живо, на неговиот Инстаграм профил.

 

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ