Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

АРХИВА

дневен Архива: Jul 25, 2019

БОРБАТА СО ДЕЗИНФОРМАЦИИТЕ Е ОЧАЈНИЧКА СЛАМКА ЗА КОЈА СЕ ФАЌА СДСМ

Најавениот план на Владата за одлучна акција против ширење на дезинформации, е ништо повеќе или помалку од еуфемизам за сервилна цензура на неистомислениците и...

Последни објави