Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

АРХИВА

дневен Архива: Oct 7, 2019

Сиромашните ќе плаќаат, богатите под закрила на Анѓушев и Нина Групер!

Помпезно најавуваниот план за „прогресивно“ даночење - како што милуваа да го нарекуваат социјал-демократите, а посебно нивните гласноговорници Бранимир Јовановиќ и Драган Тевдовски -...

Последни објави