Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

АРХИВА

дневен Архива: Aug 1, 2020

Главен виновник за поскапената струја е Кочо Анѓушев и неговите пајташи инсталирани во енергетските компании

Поскапувањето на електричната енергија - и тоа само две недели по завршувањето на изборите - јасно демонстрира дека СДС се грижи само за профитот...

Последни објави