Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Зошто Антикорупциската Комисија робува на ДУИ и до каде е законот за потекло на имот?

(*Говор на Претседателот на Левица, Димитар Апасиев, на седницата за пратенички прашања во Собранието. ,,Прашањето е наменето за Претседателката на фамозната Антикорупциската Комисија, на која...

Последни објави