Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Пратениците од СДСМ и ДУИ гласаа против предлогот на Левица за зголемување на паричниот додаток за децата со попреченост

    На денешната 69-та седница на Собранието на Република Македонија, на дневен ред беше предлогот за измени на Законот за заштита на децата, поднесен од...

    Последни објави