Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Апасиев: Отпор организира Владата, а не бојкотирачите

    Изјава на претседателот на Левица, Димитар Апасиев, во однос на денешните заплашувања на прес - конференцијата на владиниот портпарол, Душко Арсовски, откако самиот ретерираше...

    Последни објави