Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Албанските партии да престанат со анти-европските политики

    Изјавите на Бујар Османи, Артан Груби и Халил Снопче дека нема да прифатат попис без попишување на дијаспората јасно покажуваат дека единствената цел на...

    Последни објави