Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Советниците на СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ од Општина Центар бегаат од референдум за кулите кај Холидеј Ин

На вчерашното продолжение на четвртата седница на Општина Центар на која на дневен ред беше поставена точката на ЛЕВИЦА - Одлуката за распишување на...

Последни објави