Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Дали со општински пари СДСМ ќе ја води предизборната кампања во Карпош?

    Општина Карпош и покрај тоа што е третата најзадолжена општина во Република Македонија продолжува со низата скандалозни договори. Последен во низата е оној чиј...

    Последни објави