Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Мециновиќ во Само Вистина: Знаеме кого Македонија победила во минатото и повторно ќе победи

„Кога прв пат протече првата верзија на францускиот предлог, која не е скоро воопшто различна од следната верзија, која сега пробугарската власт ја слави,...

Последни објави