Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Крмов: ДПМНЕ преќутно се согласува за разградувањето на македонската нација

    Доколку Левица не го блокираше процесот, Предлог - законот за измени во личните карти, ќе беше изгласан во понеделникот. ДПМНЕ со 44 пратеници и со...

    Последни објави