Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Спикерот ги одолговлекува законите за помош на стопанството

    Процедурално обраќање на пратеникот Димитар Апасиев, по повод одолговлекувањето за свикување на 36-та седница за петтиот пакет мерки, од страна на спикерот Талат Џафери. „Вистината...

    Последни објави