Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Јавниот притисок на Левица ја натера владата да ја набави вакцината „СПУТНИК V”

Нашиот пратеник, Димитар Апасиев, уште пред Нова година, го праша министерот Венко Филипче, зошто навреме, односно уште во месец септември 2020, кога за тоа...

Последни објави