Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Топлификација мора да биде вратена на народот

Вчера беше објавено дека компанијата „Адора“ на бизнисменот Ванчо Чифлиганец го купила имотот на „Топлификација“ за 9,3 милиони евра. Притоа, државните институции останаа неми,...

Последни објави