Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    Левица – Центар: Власта повторно и удоволи на урбаната мафија

    РЕАКЦИЈА ДО ЈАВНОСТ Занемарувајќи ги сите граѓански иницијативи, апелите од експертите и добробитот на жителите на Општина Центар, владејачката СДСМ, по кој знае кој пат...

    Последни објави