Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Власта сака со европско знаме да го прошверцува Законот за државјанство

Владата на СДСМ и ДУИ повторно сака да прошверцува во Собрание исклучително штетен закон за Република Македонија, злоупотребувајќи го европското знаменце - што претставува...

Последни објави