Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

АРХИВА

дневен Архива: Jun 25, 2019

Владата под диктат на НАТО злоупотребува деца во својата пропаганда

Изминатиов период Владата на СДСМ, силно поддржана од меѓународната заедница во нејзината надворешна политика, ги користи сите перфидни методи за изградба на сервилност и...

Реакција до Амбасадата на Франција по повод денешната изјава на амбасадорот Тимоние

Денешната Ваша изјава каде прејудицирате дека Република Македонија нема да добие датум за преговори со ЕУ до крајот на годинава, а и во блиска...

Последни објави