Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Крмов: Левица наредните пет месеци ќе работи на рушење на Законот за попис

  Борислав Крмов во „Само вистина“ на тема пролонгирањето на пописот и Законот за попис:   „Според европската регулатива за попис на Европскиот парламент и Европскиот совет...

  Реџеп Исмаил – Хактан: Надетничко соединување во СДСМ нема

  Надетничко соединување во СДСМ нема, вели во изјава за Слободен печат, Реџеп Исмаил – Хактан, член на Президиумот на Левица и носител на листата...

  Последни објави