Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Велешани се` уште пијаат вода од штетни азбестоцементни цевки

Едно од главните ветувања на градоначалникот на Општина Велес Аце Коцевски и политичката партија СДСМ на последните локални избори во 2017 година беше "ВЕЛЕС...

Последни објави