Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Крмов: Бугарските државници да се поклонат пред споменикот во Ваташа

,,Зоран Заев е меѓу првите градоначалници кој го почна трендот на брусење на споменици каде пишува бугарски фашистички окупатор. Ние сме за реципроцитет и...

Последни објави