Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Министерството на Груби гради паралелни безбедносни структури

Тринаесет нови инспектори од Министерството за политички систем и односи меѓу заедниците се префрлени да работат во СВР Тетово - се пофалија од тамошното...

Последни објави