Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Крмов: Левица наредните пет месеци ќе работи на рушење на Законот за попис

    Борислав Крмов во „Само вистина“ на тема пролонгирањето на пописот и Законот за попис:   „Според европската регулатива за попис на Европскиот парламент и Европскиот совет...

    Последни објави