Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

СДС нема легитимитет да говори за насилство на протести

Откако вчера квислиншката власт се соочи со искрениот револт на народот, истата се обидува со перфидни методи да даде друга димензија на протестите -...

Последни објави