Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

СДС и ДУИ единствен фактор за дестабилизација

Граѓаните вечерва беа сведоци на уште едно насилничко сценарио на пробугарската СДС и терористичката ДУИ, кога група кај Мавровка се обиде да ги каменува...

СДСМ манипулира дека Левица ги блокира измените за „Недела – неработен ден“

Владејачката партија и портпаролката и поранешна новинарка, Богданка Кузеска, во немоќ да ја оправдаат својата неспособност, во неколку наврати безобразно манипулираат дека Левица ги...

(Видео) Крмов: Не може ние да бидеме опструирани, а власта од нас да бара конструктивност

Борислав Крмов во „Утрински Брифинг“: „Не може ние да бидеме опструирани, а власта од нас да бара конструктивност“   https://www.youtube.com/watch?v=WYnmhgS-ZMU

Последни објави