(Видео) Крмов: Не може ние да бидеме опструирани, а власта од нас да бара конструктивност

Борислав Крмов Левица Брифинг

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Борислав Крмов во „Утрински Брифинг“: „Не може ние да бидеме опструирани, а власта од нас да бара конструктивност“

 

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ