Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Апасиев до Заев: Знам дека сте поодмаздољубив и од Груевски

    „Премиере, јас ја познавам вашата одмаздољубива нарав, знам дека сте поодмаздољубив и од Груевски, повелете одземете ми го имуниетот, гонете ме кривично за „Ќе...

    Последни објави