Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Левица – Аеродром: Средба на советниците од Левица со жителите од Мичурин

Со веќе воспоставена пракса и со несмалена динамика советниците од Левица од Општина Аеродром и Град Скопје остварија средба со жителите од населбата Мичурин. Поради...

Левица Аеродром: Градоначалникот Муцунски се фали со проект на Марин – прокиснатите гаражи никој не ги споменува

Како во минатото, за проектот Скопје 2014, така и денес фасадно, површински, правено исклучиво за надворешен изглед, без да се прикаже целосната слика, пиарџиски...

Последни објави