Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Борислав Крмов: Левица почна анти-попис кампања со мотото „НЕ ОТВОРАМ ВРАТА“

  ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА НА ЛЕВИЦА ПО ПОВОД ПОЧНУВАЊЕ НА АНТИ-ПОПИС КАМПАЊА – „НЕ ОТВОРАМ ВРАТА“!   Денес пратеникот на Левица, Борислав Крмов, одржа прес – конференција од...

  Пописот да се прекине и да се одложи за следната година

   СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ Почитувани, Ве известуваме дека, утре, 9 март 2021 година, со почеток во 11:30 часот, во Прес салата на македонското Собрание, пратеникот Борислав Крмов,...

  Спроведување попис сред пандемија е кривично дело – Да спречиме пописен фалсификат!

  Најостро ги осудуваме и негираме тврдењата на Директорот на Институтот за јавно здравје воедно и член на Комисијата за заразни болести Шабан Мемети, кој...

  Последни објави