Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    ТАГ:

    (Видео) Апасиев кон Љупчо Пренџов: Вие како пинг-понг партија си коалицирате и со едните и со другите

    „Почитуван колега Пренџов, доаѓате од една непостоечка партија ГРОМ, која што зема пет милиони денари народни пари, а не настапува сама на избори и...

    Последни објави