Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Левица поднесе Предлог-закон за намалување на платите на уставните судии

  СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТ   Прес конференција на пратеникот Борислав Крмов по повод Предлог-законот на Левица за намалување на платите на уставните судии. Пратениците на Левица, Димитар Апасиев...

  (Видео) Апасиев: предлогот на Владата не го решава проблемот на сиромашните – Левица предлага комбиниран модел

  Пратениците на Левица Димитар Апасиев и Борислав Крмов, денес до Собранието на Р. Македонија, поднесоа Предлог-закон за утврдување на максимални цени за болничко лекување...

  Последни објави