Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

Советниците од Левица ќе бараат одговорност за рушењето на Работнички Универзитет

Почитувани сограѓани, би сакале да ве известиме дека денес советниците од Левица побараа од одделението за урбанизам да се достават следните документи за објектот...

Последни објави