Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

    Пратеникот Борислав Крмов вечерва во „Тема на денот“ на тв Сител

    Во вечерашните вести на ТВ Сител, во „Тема на денот“, во 19 часот, ќе гостува пратеникот на Левица, Борислав Крмов. Теми на разговор се актуелните случувања во политиката во Република Македонија.

    Најнови објави