Претседателот на Левица – Димитар Апасиев на ТВ Кобра

Screenshot 2024-05-16 132908

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Претседателот на Левица – Димитар Апасиев гостуваше на ТВ Кобра и говореше за изборната програма на Левица и очекувањата од изборите на 8 Мај.

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ