Пратеникот Борислав Крмов вечерва во „Тема на денот“ на тв Сител

Борислав Крмов

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Во вечерашните вести на ТВ Сител, во „Тема на денот“, во 19 часот, ќе гостува пратеникот на Левица, Борислав Крмов. Теми на разговор се актуелните случувања во политиката во Република Македонија.

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ