Апел до работничката класа

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Сите работници кои периодов трпат последици во новонастаната ситуација, може да го контактираат нашиот член на Централниот Комитет – Бобан Кочовски.

89712812 525736225019557 5016260208154902528 o

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ