Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Апасиев: Патните трошоци на пратениците треба да бидат изедначени со автобуски билет

  Додека пратениците се луксузираат со илјадници евра за патни трошоци, Левица има решение: патните трошоци да бидат изедначени со цената на автобуски билет.   „Најелегантното решение...

  Доста беше (л)апанажа!

  Во контекст на БРУКАТА што изби по пробивањето на информацијата во јавноста дека пратениците продолжија со земањето недозволиво високи суми за патни трошоци, повторно...

  Последни објави