Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

ТАГ:

(Видео) Борислав Крмов: Околу 80.000 лица кои го бојкотира пописот криминално се внесуваат како попишани

Во вчерашното гостување на емисијата „Само Вистина”, пратеникот Борислав Крмов обелодени информации, според кои, изминатиот период Државниот завод за статистика лицата не се евидентирани...

(Видео) Крмов: Бројките за попишани граѓани се лажирани

Изјава на пратеникот Борислав Крмов, во врска со пописот. https://www.youtube.com/watch?v=k_qPXTZPGcM  

Последни објави