Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  (Видео) Крмов: Предлог-законот за урбанистичко планирање – бенефит на урбаната мафија

  Прес конференција на пратеникот Борислав Крмов, во врска со Предлог-законот за изменување и дополнување на Законот за урбанистичко планирање, по скратена постапка.   Целта на овој...

  (Видео) Крмов: Со вакви лоши закони само се стимулира дивоградби

  Пратеникот Борислав Крмов во емисијата „Само Вистина“ на тема - Закон за дивоградби.   https://www.youtube.com/watch?v=_AUNcSNSWLY

  Последни објави