Левица Радовиш на ден недела, 24.03.2024, имаше акција за пошумување

434154097_713748967597155_380043480440934008_n

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Членовите на Левица од Радовиш денеска извршија пошумување на ридот над градот.

Во акцијата за пошумување учествуваа членови од ЛО Штип како и носителот на листата на Левица во Изборна единица 4, Саше Јанчев.

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ