(Видео) ИНТЕРВЈУ НА КРМОВ ЗА 24 ВЕСТИ: Зошто пописот не треба да се спроведе

борислав крмов левица попис не отворам врата бојкот

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Пратеникот на Левица Борислав Крмов, во Дневникот на 24 Вести, во 20 часот, аргументира зошто пописот не треба да се спроведе.
 
#НеОтворамВрата

 

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ