(Видео) ИНТЕРВЈУ НА МЕЦИНОВИЌ ЗА ИНФОМАКС: На 8 мај Левица ќе слави ден на победата над фашизмот!

амар

„Ако во овие 4 години, позициите биле толку добро бранети со два пратеници, можеме да претпоставиме како ќе биде кога Левица ќе има двоцифрен број на пратеници и ќе биде одлучувачки фактор.“

  • Интервјуто на портпаролот на Левица, Амар Мециновиќ за Инфомакс во емисијата „Тешки муабети“ од 23.11.2023 погледнете го на нашиот Јутјуб канал:

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ