Борислав Крмов гостин во „Утро со Златев“ на Радио Лидер

Борислав Крмов

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Пратеникот на Левица, Борислав Крмов, утре, 10 март 2021, со почеток во 08:00 часот наутро, ќе гостува во „Утро со Златев“ на Радио Лидер.

Ќе се зборува на актуелни теми, а интервјуто можете да го следите во живо на лајфстрим преку фејсбук пејџот на Левица.

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ