(Видео) ИНТЕРВЈУ НА КРМОВ ЗА СЛОБОДНА ТВ: Амандмански филибастеринг на Левица

Борислав Крмов Интервју Слободен Печат бифинг

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Пратеникот Борислав Крмов, гостин во живо во емисијата „Собраниски Брифинг“

 

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ