Апасиев вечерва гостин во „Само Вистина“ на Канал 5

Димитар Апасиев Само Вистина

Loading

Тагови:

Донирај онлајн

Вечерва во „Само Вистина“ на Канал 5 ТВ, гостува претседателот и пратеник на Левица, Димитар Апасиев, кадешто меѓудругото, ќе ги објасни нејаснотиите околу пописот, како и блефирањата на Владата за наводни кривични казни за непопишување.

Емисијата почнува веднаш после вестите, во 18:40 ч. Бидете така…

#НеОтворамВрата

 

 

 

Loading

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ