Добредојдовте на официјалната веб-страница на Левица

More

  ТАГ:

  Апасиев: ДПМНЕ вечерва да рече „бојкотираме“, утре пописот ќе биде одложен!

  Апасиев во „Само Вистина“: „Мислам дека, членството на ДПМНЕ, ќе инклинира кон Бојкот и раководството ќе мора да го следи. Јас ви гарантирам, ви...

  Апасиев: Отпор организира Владата, а не бојкотирачите

  Изјава на претседателот на Левица, Димитар Апасиев, во однос на денешните заплашувања на прес - конференцијата на владиниот портпарол, Душко Арсовски, откако самиот ретерираше...

  Апасиев вечерва гостин во „Само Вистина“ на Канал 5

  Вечерва во „Само Вистина“ на Канал 5 ТВ, гостува претседателот и пратеник на Левица, Димитар Апасиев, кадешто меѓудругото, ќе ги објасни нејаснотиите околу пописот,...

  Последни објави